Shopping cart

Hakkımızda

Hakkımızda

İş Makinaları Yedek Parça İşletmesi

Misyonumuz:
Saka Company İş Makinaları Yedek Parça olarak, iş makinaları kullanıcılarına ihtiyaç duydukları yedek parçaları en kısa sürede ve en güvenilir şekilde temin etmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz:
Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir iş makinaları yedek parça tedarikçisi olmak. Saka Company, 2018 yılında kurulmuş bir iş makinaları yedek parça tedarikçisidir. Şirketimiz, farklı marka ve modellere ait orijinal ve güvenilir yedek parçaları, iş makinaları ve iş makinaları motorlarının yedek parçaları olmak üzere iş makinaları konusunda her türlü yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile iş makinalarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin etmenizi sağlıyoruz. Geniş stok yelpazemiz ile ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı en kısa sürede ve en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak, sizlere en doğru yedek parçayı tavsiye ediyoruz.

Saka Company olarak, iş makinalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile iş makinalarınızın verimliliğini artırmanıza yardımcı oluyoruz. Saka Company olarak, iş makinaları yedek parça sektöründe lider olmak için çalışıyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ile iş makinaları kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Profesyonel Destek Alın

İş Makinalarınızın İhtiyaç Duyacağı Her Türlü Yedek Parça

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımız ile iş makinalarınızın verimliliğini arttırmaya ve uzun yıllar çalışmaya devam ediyoruz.

Bilgi Al