Shopping cart

Hizmetlerimiz

Saka Company İş Makinaları Yedek Parça ve Hizmetleri

Şirketimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunduğunuz genel hizmetler aşağıdaki gibidir. Görsellere tıklayarak yaptığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Motor Revizyonu
Valf Revizyonu
Hidrolik Pompa Revizyonu
Hidrolik Aksam Yedek Parça
Plastik Aksam Yedek Parça
İş Makinaları Yedek Parça

Motor Revizyonu

Şirketimiz bünyesinde geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyacağınız her türlü iş makinası motor revizyon hizmeti sağlamaktayız.

Hidrolik pompanın tüm parçalarının sökülüp temizlenerek, arızalı veya aşınmış parçaların yenileriyle değiştirilmesi işlemidir. Hidrolik pompalar, iş makinalarında önemli yer alır.

hidrolik pompa ve hidromotor revizyonu

Valf revizyonu, motorun valflerinin sökülüp temizlenerek, arızalı veya aşınmış parçaların yenileriyle değiştirilmesi işlemidir. Valfler, motorun çalışmasında önemli bir rol oynayan parçalardır.

valf revizyonu nasıl yapılır

Endüstriyel alanlarda ve inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan İş makinalarının verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için düzenli olarak bakım ve onarımının yapılması gerekmektedir. Oluşabilecek sıkıntılar içinde hızlı bir şekilde yedek parça temini çok fazla önem taşımaktadır.

Hidrolik aksamlar, iş makinalarının çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Hidrolik aksamlar, hidrolik pompalar, hidrolik silindirler, hidrolik valfler, hidrolik hortumlar ve hidrolik borulardan oluşur.

Plastik aksamlar, iş makinalarının çeşitli yerlerinde kullanılan plastik parçalardır. İş makinalarının dış gövdesini, kolları, kepçeleri, kovaları ve diğer ekipmanlarını oluşturmaktadır.

Bilgi Al